Flats Service Buenoamerica Ao Lado Da Clinica Medcorum Hapvida
| Δωρεάν Wi-Fi Δωμάτια με δωρεάν WiFi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Flats Service Buenoamerica Ao Lado Da Clinica Medcorum Hapvida Goiânia βρίσκεται 2 χλμ. από το Πάρκο Vaca Brava και παρέχει πρόσβαση σε πολλά τουριστικά αξιοθέατα της περιοχής. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει Wi-Fi στα δωμάτια.
Μουσείο Τέχνης της Goiania απέχει σχεδόν 10 λεπτά οδικώς από το διαμέρισμα. Ο Ζωολογικός Κήπος απέχει επίσης 3 χλμ. από αυτό το κατάλυμα.
Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει μπάνιο με μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Επίσης, έχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Το Flats Service Buenoamerica Ao Lado Da Clinica Medcorum Hapvida διαθέτει επίσης μικρή κουζίνα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Adrena Gyn300 μ.
- Goiania Shopping1,4 χλμ.
- DeRose Method1,2 χλμ.
- Tabacaria N11,8 χλμ.
- Monumento às Três Raças4,8 χλμ.
- Ipog2 χλμ.
- Πάρκο Buritis4,3 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Santa Genoveva/Αεροδρόμιο Goiania16 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δεν υπάρχει πάρκινγκ
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Ανελκυστήρας
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το Flats Service Buenoamerica Ao Lado Da Clinica Medcorum Hapvida;
Η τιμή κράτησης στο το Flats Service Buenoamerica Ao Lado Da Clinica Medcorum Hapvida αποτελεί 17$. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο Santa Genoveva/ Goiania από το το Flats Service Buenoamerica Ao Lado Da Clinica Medcorum Hapvida;
Ανάμεσα στο Santa Genoveva/ Goiania και το το Flats Service Buenoamerica Ao Lado Da Clinica Medcorum Hapvida είναι 20 χλμ. απόσταση.